Додому Новини єпархії Архієпископ Андрій звершив Божественну літургію у день пам’яті преподобного Агапіта Печерського

14 червня 2024 року, у післясвято Вознесіння Господнього та день пам’яті преподобного Агапіта Печерського, лікаря безмездного, в Ближніх печерах, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

Напередодні ієрарх звершив велику вечірню та полієлейну утреню, під час якої всі присутні вклонилися мощам преподобного Агапіта Печерського та іконі з рукавичкою освяченою на його святих мощах в Києво-Печерській Лаврі та були помазані освяченим єлеєм від його раки.

За Божественною літургією були піднесені молитви за мир на Україні, владу народ та військо. Також були піднесені молитви за спокій душ полеглих воїнів та невинно вбитих.

Наприкінці богослужіння був звершений молебень преподобному Агапіту Печерському біля раки з мощами всіх преподобних отців Печерських, яка знаходиться в соборі.

Після богослужіння архіпастир звернувся до парафіян зі словом проповіді, привітав зі святом та преподав святительське благословення.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ