Додому Новини єпархії Архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію в Преображенському соборі

25 грудня 2023 року, у день пам’яті святителя Спиридона, єпископа Тримифунтського, чудотворця, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

Напередодні ввечері, в тому ж соборі, Високопреосвященний ієрарх очолив Всенічне бдіння.

За Божественною літургією були піднесені молитви за мир на Україні, владу народ та військо. Також були піднесені молитви за спокій душ полеглих воїнів та невинно вбитих.

Після Літургії Високопреосвященний владика звернувся до присутніх зі словом проповіді, подякував за спільну молитву, привітав зі святом та преподав святительське благословіння.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ