Додому Новини єпархії Архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Літургію у місті Новомосковськ

Архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Літургію у місті Новомосковськ

24 червня 2024 року, в День Святого Духа, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ архієпископ Петропавлівський Андрій очолив Божественну літургію у храмі на честь ікони Божої Матері «Достойно єсть» («Милуюча») м. Новомосковська Дніпропетровської області з нагоди престольного свята в день вшанування святого образа Пресвятої Богородиці.

За Літургією ієрарху співслужили благочинний І-го Новомосковського церковного округу протоієрей Володимир Ляшенко, настоятель храму протоієрей Володимир Різниченко та духовенство єпархії.

Після читання Святого Євангелія архіпастир звернувся до присутніх зі словом проповіді.

За богослужінням були піднесені молитви за мир в Україні, владу, народ і військо, а також за спочилих воїнів та всіх невинно загиблих і вбитих.

Після Літургії навколо храма був звершений хресний хід.

Наприкінці богослужіння владика Андрій звернувся до присутніх зі словом привітання, в якому передав благословіння та вітання з нагоди престольного свята від керуючого єпархією митрополита Іринея, а також подякував настоятелю, гостям в священному сані та всім присутнім за спільну молитву та преподав святительське благословення.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ