Додому Новини єпархії Божественна літургія і панахида Димитрівської батьківської поминальної суботи

Божественна літургія і панахида Димитрівської батьківської поминальної суботи

28 жовтня 2023 року митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней звершив Божественну літургію і панахиду Димитрівської батьківської поминальної суботи.

Уставне поминання померлих в Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Дніпро було перенесе на 28 жовтня з 4 листопада, бо цей день соборна громада святкує престольне свято правого приділу, який освячений на честь Казанської ікони Божої Матері.

Під час Літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

Також були виголошені заупокійні молитви за захисників України, усіх, хто загинув під час бойових дій та усіх православних християн.

Після завершення Літургії владика Іриней у спіслужінні духовенства звершив панахиду за упокій душ полеглих захисників України, загиблих мирних жителів внаслідок війни в Україні та усіх від віку спочилих християн.

Напередодні, в тому ж соборі, було звершено уставне заупокійне вечірнє богослужіння. За чинопослідуванням утрені митрополит Іриней звершив Парастас за всіми від віку спочилими православними християнами.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ