Додому Новини єпархії Божественна літургія у день пам’яті рівноапостольних Константина і Єлени

Божественна літургія у день пам’яті рівноапостольних Константина і Єлени

3 червня 2024 року, у день пам’яті рівноапостольних царя Константина і матері його цариці Єлени, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

За богослужінням владиці Андрію співслужили клірики собору.

За Божественною літургією підносились молитви за мир в Україні, владу, народ та військо. Також були піднесені заупокійні молитви за полеглих воїнів та невинно вбитих.

Насамкінець архіпастир звернувся до парафіян зі словом проповіді та привітав усіх вічно живими словами пасхального привітання «Христос Воскрес!» та привітав усіх, хто носить ім’я святих рівноапостольних царя Константина і матері його цариці Єлени з днем Тезоіменитства.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ