Додому Новини єпархії До Святогірської Лаври прибула допомога з Дніпра

До Святогірської Лаври прибула допомога з Дніпра

Близько 1,5 тон продуктів харчування та фінансову допомогу від небайдужих мешканців міста Дніпро доставили 3 серпня 2023 року до Святих Гір.

Збір допомоги пройшов з благословення митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея.

Гуманітарний транш супроводжували настоятель Свято-Успенського собору м. Дніпро протоієрей Тимофій Кучук та настоятель храму на честь преподобного Серафима Саровського м. Дніпро протоієрей Олександр Курочкін.

У вантаж увійшли борошно найвищої якості для випікання просфор, цукор, крупи, макаронні вироби, молочні продукти, фрукти, огірки, печиво, близько тисячі яєць та інші.

У зборі взяли участь громади Успенського собору, Свято-Серафимівського храму, інших храмів м. Дніпро, Синельниківське благочиння Дніпропетровської єпархії УПЦ на чолі з протоієреєм Віктором Власовим та благодійний фонд «Добровольці. Люди доброї волі» і «Катеринославський дім працьовитості», що допомагає бездомним, наркозалежним і чоловікам, які відбули покарання, і — в планах — жінкам.

«Хотілося б висловити подяку всім священнослужителям та парафіянам, які відгукнулися на наш заклик. Кожен приносив стільки, скільки дозволили з любов’ю можливості. Це радісно», – поділився отець Тимофій.

Минулого разу дніпряни відвідали Лавру на початку липня.

Батюшки, які прибули до Святих Гір, підкреслили, що нинішня поїздка не буде останньою, — допомогти Святогірській обителі є багато охочих. Привезти черговий гуманітарний вантаж вони сподіваються на престольне свято Лаври — Успіння Пресвятої Богородиці. Якщо транш відбудеться напередодні свята, вони цим допоможуть монастирю підготуватися до прийому численних паломників.