Додому Новини єпархії До Святогірської Лаври доставили гуманітарну допомогу з Дніпропетровщини (фото)

До Святогірської Лаври доставили гуманітарну допомогу з Дніпропетровщини (фото)

31 січня 2024 року Святогірська Лавра зустрічала гуманітарний вантаж з Дніпропетровщини. До Лаври прибули священики з гуманітарним вантажем, зібраним на парафіях Дніпропетровської єпархії УПЦ.

Загальноєпархіальний збір та доставка допомоги відбулися з благословення митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея.

В акції милосердя взяли участь прості парафіяни храмів, небайдужі до долі Святих Гір. Разом із пожертвами віруючі також передавали записки з іменами рідних та близьких для молитовного поминання у Лаврі.

Усього за півтора тижні (з неділі після свята Водохреща) вдалося зібрати більше продуктів, ніж змогла вмістити машина. У доставлені 1,5 тони вантажу увійшли овочі, фрукти, олія, борошно, різні крупи, понад тисячу яєць, цукор, сир.

Пунктами збору стали три храми міста Дніпра: Свято-Успенський собор, храм на честь преподобного Серафима Саровського та церква на честь пророка Божого Іллі (ж/м Мирний).

Окрему подяку організатори акції висловили благочинному Павлоградському церковному округу протоієрею Павлу Бурлаю, а також регулярному жертводавцю, який передав продукти (зокрема півтонни олії) та Євгенію Володимировичу Яровому, який сплатив паливо.

Вантаж супроводжували настоятелі згаданих дніпровських храмів протоієреї Тимофій Кучук, Олександр Курочкін та Олександр Авакумов.