Додому Новини єпархії Духовенство єпархії відспівали загиблого військовослужбовця Віктора Белоконова

Духовенство єпархії відспівали загиблого військовослужбовця Віктора Белоконова

1 липня 2024 року духовенства Правобережного церковного округа в місті Дніпро звершили чин відспівування загиблого військовослужбовця, який віддав своє життя у війні Росії проти України – Віктора Володимировича Белоконова, 1982 року народження.

26 червня 2024 року під час виконання бойового завдання, спрямованого на забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі й стримування збройної агресії на Харківщині загинув Віктор Белоконов.

Чин відспівування був звершений у Свято-Покровському храмі м. Дніпро, сел. Таромське.

У Віктора Белонова залишилась дружина та донька, парафіяни Свято-Покровського храму м. Дніпро, сел. Таромське.

Царство Небесне та вічна пам’ять новопреставленому воїну Віктору!

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ