Додому Новини єпархії Хор при регентському училищі Тихвінського жіночого монастиря Дніпра взяв участь у благодійному...

Хор при регентському училищі Тихвінського жіночого монастиря Дніпра взяв участь у благодійному концерті на підтримку ЗСУ

10 березня 2024 року з благословення митрополита Камʼянського і Царичанського Володимира у м. Кам’янське Дніпропетровської області відбувся благодійний концерт на підтримку Збройних сил України.

Захід, який вже став традиційним для єпархії, провели на Новій сцені академічного, музично-драматичного театру ім. Лесі Українки.

З благословення митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея у концерті взяв участь хор при регентському училищі Тихвінського жіночого монастиря Дніпра.

У концертній програмі також взяв участь переможець телевізійного проєкту «Голос країни – 2017» протоієрей Олександр Клименко, який подарував камʼянчанам нову пісню.

Наприкінці концерту владика Володимир подякував усім учасникам концерту. Отець Олександр Клименко подарував керуючому Кам’янською єпархією примірник факсимільного відтворення рукописної книги «Галицько-Волинське Євангеліє XII століття». Презентація видання нещодавно відбулась у Київській духовній академії і семінарії.

Всі зібрані на благодійному заході кошти підуть на закупівлю автомобіля для вивезення поранених із передової.

За матеріалами https://news.church.ua