Додому Новини єпархії Ієрархи УПЦ звершили Божественну літургію у Тихвінському жіночому монастирі

Ієрархи УПЦ звершили Божественну літургію у Тихвінському жіночому монастирі

17 грудня 2023 року, у Неділю 28-му після Пʼятидесятниці, день памʼяті святої великомучениці Варвари, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней звершив Божественну літургію у Свято-Тихвінському жіночому монастирі м. Дніпро.

Недільне богослужіння відбулось з нагоди престольного свята у храмі в імʼя святої великомучениці Варвари.

Ієрарху співслужили митрополит Кам’янський і Царичанський Володимир, архієпископ Новомосковський Євлогій, секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, секреатр Кам’янської єпархії ієромонах Макарій (Тарасов), духівник єпархії протоієрей Василій Крат, гості у священному сані та духовенство обителі.

За богослужінням молилася настоятелька Тихвінського жіночого монастиря м. Дніпро ігуменя Зосима (Сварчевська) та сестри обителі.

На малому вході митрополит Іриней з благословення Священноначалля Української Православної Церкви відзначив богослужбовими нагородами кліриків обителі.

Після читання святого Євангелія митрополит Іриней звернувся до пастви зі словом проповіді.

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Митрополит Іриней звершив дияконську хіротонію Сергія Володимировича Повстянко, студента 2 класу Київської духовної семінарії, заочної форми навчання.

Після відпусту був звершений чин славлення.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, митрополит Іриней вручив настоятельці обителі ігумені Зосимі (Сварчевській) орден УПЦ апостола Андрія Первозванного.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ