Додому Новини єпархії Служіння архієпископа Андрія у Неділю 28-му після П’ятидесятниці

Служіння архієпископа Андрія у Неділю 28-му після П’ятидесятниці

17 грудня 2023 року, у Неділю 28-му після П’ятидесятниці, день пам’яті великомучениці Варвари та преподобного Іоанна Дамаскіна, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну Літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

Напередодні ввечері, в тому ж соборі, Високопреосвященний ієрарх очолив Всенічне бдіння.

За Божественною літургією були піднесені молитви за мир на Україні, владу народ та військо. Також були піднесені молитви за спокій душ полеглих воїнів та невинно вбитих.

Після Літургії Високопреосвященний владика звернувся до присутніх зі словом проповіді, привітав з воскресним днем та преподав святительське благословіння.

Ввечері того ж дня, під час вечірнього богослужіння, Високопреосвященний владика звершив читання акафіста святому апостолу Андрію Первозванному.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ