Додому Новини єпархії Служіння архієпископа Петропавлівського Андрія у Великий Четвер Страсної седмиці

2 травня 2024 року, у Великий Четвер, день Спомину Таємної вечері, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію святителя Василія Великого у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

Богослужіння в цей день розпочалися з звершення Таїнства Єлеосвячення, після якого була звершена Літургія у поєднанні з вечірньою.

За Божественною літургією були піднесені молитви за мир в Україні, владу, народ та військо. Також були піднесені молитви за спокій душ воїнів та невинно загиблих та вбитих.

Наприкінці богослужіння архіпастир привітав всіх присутніх з участю в Таїнстві Євхаристії – прийнятті Святих Христових Таїн Тіла і Крові Господніх, яке було започатковане Спасителем під час Таємної вечері.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ