Додому Новини єпархії Нарада щодо забезпечення громадського порядку під час відзначення Пасхальних свят

1 травня 2024 року у будівлі Дніпропетровської обласної державної адміністрації відбулася робоча нарада щодо забезпечення громадського порядку під час відзначення Пасхальних свят.

Нараду провів голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації, начальник обласної військової адміністрації Серій Петрович Лисак.

З благословення митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея у робочій нараді прийняли участь вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ архієпископ Новомосковський Євлогій, секретар Дніпропетровського єпархіального управління протоієрей Миколай Ничипорук, благочинний Дніпровського Правобережного церковного округу і настоятель Свято-Троїцького кафедрального собору м. Дніпро протоієрей Володимир Аксютін.

У своїй промові Сергій Лисак зазначив: «Цими вихідними православний світ відзначатиме Великдень. Вже втретє під час повномасштабного вторгнення. На жаль, живемо в умовах воєнного часу. Наше першочергове завдання подбати про безпеку людей під час святкувань. Задачі кожного обговорили з правоохоронцями та представниками духовенства. Нагадав, що наразі забороняється проведення масових зібрань. Варто уникати значного скупчення людей в одному місці. Крім того, в області не скасовується комендантська година. І в цей час не можна перебувати на вулицях. Великодні богослужіння, освячення кошиків краще проводити до та після комендантської години. Віряни мають бути інформовані про наявні укриття. Поліція, ДСНС, медики – усі працюватимуть у посиленому режимі. Втім, багато залежить і від свідомості мешканців».

У нараді прийняли участь митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем, митрополит Кам’янський і Царичанський Володимир, секретар Криворізького єпархіального управління протоієрей Віктор Симонюк, секретар Кам’янського єпархіального управління ієромонах Макарій (Тарасов), представник ПЦУ, представник Дніпровського Деканату Української Греко-Католицької Церкви, представники ОДА та правоохоронних органів.