Додому Новини єпархії Митрополит Іриней очолив святкування на честь ікони Божої Матері «Споручниця грішних»

8 червня 2023 року у день свята на честь ікони Божої Матері «Споручниця грішних», керуючий Дніпропетровською єпархією УПЦ митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней з нагоди престольного свята очолив Божественну літургію в храмі на честь ікони Божої Матері «Споручниця грішних» ж/м Придніпровськ, м. Дніпро.

За Літургією правлячому архієрею співслужили: секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, благочинний Дніпровського церковного округу протоієрей Василій Бринзей, настоятель храму протоієрей Сергій Манухін, духовенство Каменської та Дніпропетровської єпархій.

Після читання святого Євангелія владика Іриней звернувся до пастви зі словом проповіді.

Під час Літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

Насамкінець було звершено славлення.

З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, митрополит Іриней нагородив протоієрея Сергія Манухіна орденом Української Православної Церкви Преподобних Антонія та Феодосія Печерських, І ступеня.

На завершення візиту владика Іриней преподав святительське благословення.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ