Додому Новини єпархії Митрополит Іриней очолив богослужіння з нагоди ювілею храму в селі Стовпин

Митрополит Іриней очолив богослужіння з нагоди ювілею храму в селі Стовпин

Митрополит Іриней очолив богослужіння з нагоди ювілею храму в рідному селі Стовпин

19 травня 2024 року, у Неділю 3-тю після Пасхи, святих жон-мироносиць, у селі Стовпин Корецького району Рівненської області відбулося святкове богослужіння з нагоди 160-ї річниця заснування Хрестовоздвиженського храму.

Божественну літургію очолив виходець з цього села митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней у співслужінні архієпископа Рівненського та Острозького Пимена.

Ієрархам співслужили запрошене духовенство на свято.

За богослужінням молились прихожани храму та численні паломники.

На малому вході, з благословення Священноначалля Української Православної Церкви, настоятеля храму протоієрея Миколая Коптюха нагородили хрестом з прикрасами.

Після читання Євангелія митрополит Іриней звернувся до пастви зі словами проповіді. Привітав своїх односельців з вагомим ювілеєм, розповів історію храму, побажав твердості віри та духовного піднесення.

За богослужінням настоятель храму протоієрея Миколая Коптюха нагородили хрестом з прикрасами.

Завершили святкування хресним ходом навколо храму.

За матеріалами сайту https://rivne.church.ua