Додому Новини єпархії Божественна літургія та благодійний концерт у Тихвінському жіночому монастирі

Божественна літургія та благодійний концерт у Тихвінському жіночому монастирі

19 травня 2024 року, у Неділю 3-тю після Пасхи, день вшанування святих жон-мироносиць, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію у Свято-Тихвінському жіночому монастирі м. Дніпро.

Напередодні ввечері, архіпастир очолив всенічне бдіння у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

За Божественною літургією у Свято-Тихвінському жіночому монастирі ієрарху співслужили секретар Дніпропетровського єпархіального управління протоієрей Миколай Ничипорук, духівник єпархії протоієрей Василій Крат, завідуючий канцелярією Дніпропетровського єпархіального управління архідиякон Анатолій (Чирченко), духовенство обителі та гості з Київської єпархії.

За богослужінням молилася настоятелька Свято-Тихвінського жіночого монастиря м. Дніпро та ректор регентсько-катехізаторського духовного училища при Свято-Тихвінському жіночому монастирі ігуменя Зосима (Сварчевська) з сестрами святої обителі.

Після читання святого Євангелія архіпастир звернувся до присутніх зі словом проповіді.

За Божественною літургією підносились молитви за мир в Україні, владу, народ та військо, а також заупокійні молитви за загиблих воїнів та невинно вбитих в наш час.

Після богослужіння владика Андрій звернувся до всіх присутніх зі словом в якому передав благословення та привітання зі святом від керуючого єпархією митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея та привітав з днем пам’яті святих жон-мироносиць ігуменю Зосиму з сестрами обителі, та подякував їм за жертовний подвиг їхнього життя в Ім’я Воскреслого Спасителя світу та побажав Божого благословення на подальші труди на славу Святої Церкви. Також владика Андрій привітав парафіянок монастиря та дівчат, вихованців недільної школи.

Наприкінці вітального слова архієпископ Андрій привітав усіх вічно живими словами пасхального привітання «Христос Воскрес!».

Після Літургії, з благословення митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея, на території монастиря відбувся благодійний пісенний концерт, який відкрив архієпископ Петропавлівський Андрій.

В програмі концерту лунали духовні піснеспіви у виконанні хору Свято-Тихвінського жіночого монастиря м. Дніпро, викладачів та студентів Регентсько-катехізаторського духовного училища при Свято-Тихвінському жіночому монастирі м. Дніпро, а також дітей недільної школи обителі.

Всі зібрані під час концерту кошти спрямовані на допомогу нашим пораненим воїнам, дітям інтернату і будинку престарілих.

Ввечері, цього ж дня, архієпископ Андрій прочитав акафіст Воскресінню Христовому у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ