Додому Новини єпархії Митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней освятив храм в с. Олександрівка

30 червня 2024 року, у Неділю 1-шу після П’ятидесятниці, Всіх святих, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней звершив чин Великого освячення храму на честь благовірного князя Олександра Невського в с. Олександрівка Павлоградського району Дніпропетровської області.

Перед богослужінням архіпастиря зустріли благочинний Павлоградського церковного округу протоієрей Павел Бурлай і директор фермерського господарства «МЮД» Леонід Васильович Гудожник.

Після Великого освячення храму митрополит Іриней очолив святкову Божественну літургію.

За богослужінням ієрарху співслужили секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, благочинний Павлоградського церковного округу протоієрей Павел Бурлай, благочинний Юр’ївського церковного округу протоієрей Іоанн Мороз, настоятель храму протоієрей Анастасій Струков та духовенство єпархії.

За богослужінням молилися депутат Дніпропетровської обласної ради Артур Володимирович Мартовицький, представники місцевої влади та співробітники фермерського господарства «МЮД».

На малому вході з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, митрополит Іриней нагородив настоятеля храму протоієрея Анастасія Струкова – правом носіння другого хреста з прикрасами, а також клірика Свято-Успенського храму м. Павлоград ієрея Кирила Цешковського – правом носіння золотого наперсного хреста.

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. У молитві після сугубої єктенії митрополит Іриней попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь умудрив владу, зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, митрополит Іриней вручив меценатам та будівельникам храму ордени УПЦ.

На завершення візиту владика Іриней преподав усім присутнім святительське благословення.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ