Додому Новини єпархії Митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней звершив дияконську хіротонію

9 червня 2024 року, у Неділю 6–ту після Пасхи, про сліпого, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней очолив Божественну літургію у храмі в ім’я святителя Спиридона, єпископа Триміфунтського в селищі Дослідне Дніпровського району Дніпропетровської області.

За богослужінням ієрарху співслужили секретар Дніпропетровського єпархіального управління протоієрей Миколай Ничипорук, настоятель храму протоієрей Димитрій Сороковий, духовенство Ізюмської та Дніпропетровської єпархій.

Після читання святого Євангелія митрополит Іриней звернувся до пастви зі словом проповіді.

На сугубій єктенії піднесли до Господа особливі прохання про мир на українській землі і позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

За богослужінням митрополит Іриней звершив хіротесію у іподиякона та дияконську хіротонію читця Олександра Павловича Лебідь, 1970 року народження, випускника Полтавської місіонерської духовної семінарії.

Наприкінці Літургії було проголошено многоліття.

Напередодні ввечері у Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Дніпро митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней очолив всенічне бдіння, під час якого звершив постриг у читця Олександра Павловича Лебідь, 1970 року народження, випускника Полтавської місіонерської духовної семінарії.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ