Додому Новини єпархії Митрополит Іриней звершив Літургію Передосвячених Дарів та освячення колива (+відео)

Митрополит Іриней звершив Літургію Передосвячених Дарів та освячення колива

22 березня 2024 року у п’ятницю першої седмиці Великого посту, у Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Дніпро митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней звершив Літургію Передосвячених Дарів.

За богослужінням ієрарху співслужили секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, настоятель собору протоієрей Володимир Аксютін, керівник військового відділу єпархії ієромонах Нестор (Розвадовський) та клірики собору.

Піснеспів «Да исправится молитва моя» виконали: митрополит Іриней, протоієрей Ігор Собко та Дмитрій Рогов.

Після заамвонної молитви, згідно з Церковним Уставом, на середині храму був звершений молебень з читанням канону святому великомученику Феодору Тирону. Наприкінці молебню відбулось освячення колива.

На завершення богослужіння владика Іриней звернувся до присутніх з архіпастирським словом та закликав на всіх Боже благословення.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ