Додому Новини єпархії Парафія Преображенського собору передала допомогу Криничанському психоневрологічному інтернату

19 квітня 2024 року, з благословення архієпископа Петропавлівського Андрія, вікарія Дніпропетровської єпархії УПЦ, настоятеля Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Дніпро, ключар собору протоієрей Сергій Черниш, від імені настоятеля, духовенства та парафіян собору відвідав Комунальний заклад «Криничанський психоневрологічний інтернат» в с. Зелена Долина Криничанського району Дніпропетровської області.

Вихованцям інтернату були передані: 6 ящиків бананів по 20 кілограм; 7 ящиків мандарин по 10 кілограм; 6 ящиків яблук (111 кілограм); 580 пачок печива; 300 шт. вафель та 300 шт. зефіру; 20 кілограм цукерок.

Усім вихованцям інтернату було передано благословення від керуючого Дніпропетровської єпархії УПЦ митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ