Додому Новини єпархії Перша річниця з дня кончини протоієрея Василія Висоцького

Перша річниця з дня кончини протоієрея Василія Висоцького

16 грудня 2023 року, у суботу 28-ї седмиці після П’ятидесятниці, день пам’яті пророка Божого Софонії, з благословіння керуючого єпархією митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію та панахиду в Свято-Миколаївському храмі села Миколаївка Петропавлівського церковного округу.

Богослужіння були звершені з нагоди 1-ї річниці від дня смерті колишнього, багаторічного почесного настоятеля Свято-Миколаївського храму села Миколаївка, блаженної пам’яті протоієрея Василія Висоцького.

За Божественною літургією архіпастирю співслужили: благочинний Петропавлівського церковного округу протоієрей Олексій Ткаченко, настоятель храму протоієрей Ігор Висоцький та духовенство єпархії.

На малому вході з благословіння Священноначалля, Високопреосвященний владика нагородив настоятеля храму протоієрея Ігоря Висоцького правом носіння митри.

За богослужінням підносились молитви за мир в Україні, владу, народ та військо. Також були піднесені заупокійні молитви за всіх воїнів та невинно загиблих.

Після Літургії Високопреосвященний владика очолив соборну панахиду.

Наприкінці богослужіння Високопреосвященний архіпастир звернувся до всіх присутніх зі словом проповіді та пам’яті про приснопам’ятного отця Василія. Також владика передав благословіння керуючого єпархією митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея всім парафіянам храму та привітання з прийдешнім престольним святом, яке відзначатиметься 19 грудня, в день пам’яті святителя Миколая архієпископа Мир Лікійських.

Після проповіді Високопреосвященний архіпастир звершив заупокійну літію на могилі протоієрея Василія Висоцького.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ