Додому Новини єпархії Гуманітарна допомога жителям Херсонщини

Гуманітарна допомога жителям Херсонщини

15 грудня 2023 року, з благословення митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея, настоятель Свято-Миколаївського храму на Монастирському острові м. Дніпро протоієрей Віталій Гребінюк доставив гуманітарну допомогу жителям Херсонщини. Одяг, продукти харчування, дитячі солодощі, засоби особистої гігієни були зібрані парафіянами Свято-Миколаївської парафії та благодійниками.

З благословення митрополита Херсонського і Таврійського Іоанна, цього ж дня гуманітарна допомога була доставлена до с. Федорівка благодійниками з м. Дніпро, у супроводі кліриків кафедрального собору протоієрея Василія Касянець та архідиякона Марка (Корольова). Особливу радість відчули найменші жителі села (це понад 150 дітей), які отримали подарунки напередодні пам’яті святителя Миколая Чудотворця.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ