Додому Новини єпархії Поминальні богослужіння у Самарському Миколаївському Пустинному чоловічому монастирі

15 червня 2024 року, з благословення митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ архієпископ Новомосковський Євлогій очолив Божественну літургію у храмі на честь великомученика Георгія Побідоносця Самарського Миколаївського Пустинного чоловічого монастиря м. Новомосковська Дніпропетровської області у співслужінні духовенства єпархії.

За богослужінням молилися митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней, секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, намісник монастиря архімандрит Досіфєй (Савєлов), парафіяни та паломники обителі.

Рік тому, 15 червня 2023 року на 52 році життя раптово відійшов до Господа клірик Дніпропетровської єпархії Української Православної Церкви, благочинний І-го Новомосковського церковного округу, настоятель храму святих 40-ка мучеників Севастійських та храму на честь Собору Архистратига Божого Михаїла м. Новомосковська, директор Піщанського ліцею Піщанської сільської ради Новомосковського району Дніпропетровської області протоієрей Андрій Шевчук. Служінню Святій Церкві присвятив майже 21-н рік свого життя. Протоієрея Андрій Шевчук похований на монастирському кладовищі Самарського Миколаївського Пустинного чоловічого монастиря.

У цей день також виповнилось 5 років з дня кончини трудівника та благодійника Дніпропетровської єпархії УПЦ і Самарського Миколаївського Пустинного чоловічого монастиря м. Новомосковська Віктора Анатолійовича Кондратьєва, який також похований на монастирському кладовищі.

Наприкінці Літургії митрополит Іриней очолив панахиду на монастирському кладовищі.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ