Додому Новини єпархії Престоле свято правого приділу Спасо-Преображенського кафедрального собору

Престоле свято правого приділу Спасо-Преображенського кафедрального собору

22 травня 2024 року, у середу 3-ї седмиці після Пасхи, день пам’яті перенесення мощей святителя і чудотворця Миколая з Мир Лікійських у Бар, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

В цей день в кафедральному соборі святкується престольне свято, оскільки правий приділ собору освячений на честь святителя Миколая.

Напередодні ввечері архіпастир очолив всенічне бдіння, під час якого очолив святкову літію та полієлей.

За Божественною літургією підносились молитви за мир в Україні, владу, народ і військо. Також були піднесені заупокійні молитви за полеглих воїнів і всіх невинно вбитих.

Наприкінці Літургії навколо собору був звершений хресний хід.

Після богослужіння архієпископ Андрій звернувся до парафіян зі словом проповіді та привітав усіх вічно живими словами пасхального привітання «Христос Воскрес!».

Після урочистого богослужіння і вітальних слів всім присутнім був запропонований святковий обід.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ