Додому Новини єпархії Престольне свято храму Царственних страстотерпців міста Дніпро

Престольне свято храму Царственних страстотерпців міста Дніпро

Престольне свято храму Царственних страстотерпців міста Дніпро

17 липня 2023 року, у день пам’яті святих Царственних страстотерпців митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней з нагоди престольного свята звершив Божественну літургію в храмі Царственних страстотерпців м. Дніпро, ж/м Ігрень.

За Літургією ієрарху співслужили секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, керівник єпархіального відділу у справах молоді протоієрей Олексій Гетьман, керівник єпархіального відділу у справах сім’ї протоієрей Вячеслав Білохатнюк, настоятель храму протоієрей Михаїл Михайлов, клірики храму та духовенство єпархії.

На малому вході з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, митрополит Іриней нагородив настоятеля храму протоієрея Михаїла Михайлова – правом служіння Літургії з відкритими Царськими вратами до Херувимської пісні.

Після читання Святого Євангелія владика Іриней звернувся до пастви зі словом проповіді.

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. У молитві після сугубої єктенії митрополит Іриней попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь умудрив владу, зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

Насамкінець було звершено славлення.

З благословення Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, митрополит Іриней вручив ордена УПЦ рівноапостольного князя Володимира ІІІ ступеня трудівникам храму Дмитру Юрійовичу Черевик та Сергію Вікторовичу Головченко, а також парафіянам храму благословенні грамоти.

На завершення візиту владика Іриней преподав усім присутнім святительське благословення.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ