Додому Новини єпархії Привітання митрополиту Іринею від Сухачівської недільної школи

Привітання митрополиту Іринею від Сухачівської недільної школи

В неділю, 19 листопада 2023 року, в робочому кабінеті Адміністративно-Єпархіального Центру Дніпропетровської єпархії УПЦ митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней прийняв вихованців Недільної школи храму святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова селища Сухачівка м. Дніпра.

Візит дітей до владики Іринея відбувся з нагоди ювілею 30-ти річчя архіпастирського служіння Його Високопреосвященства на Дніпропетровській кафедрі, який відзначається в цьому році.

На зустрічі були присутні викладачі та вихованці Недільної школи, приходський актив, а також колишній парафіянин цього храму, завідувач канцелярії Дніпропетровського єпархіального управління архідиякон Анатолій (Чирченко).

Вихованці недільної школи виконали пісню авторства святителя Миколая Сербського «Віра вічна», а також привітали Високопросвященного владику співом многоліття та вручили букет квітів.

Після вітальних слів владика звернувся до присутніх зі словами подяки та поділився споминами свого служіння Церкві в різних куточках світу.

Наприкінці зустрічі владика благословив гостей та вручив книги Біблійна історія, а також солодкі подарунки.

Після зустрічі з митрополитом Іринеєм, вихованці недільної школи відвідали Свято-Троїцький кафедральний собор м. Дніпро.

До відома:

Недільна школа при храмі святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова започаткована у 2000 році. Незмінним керівником школи являється дружина настоятеля храму Людмила Павлівна Воронова. Наразі в школі навчається 20 дітей. Дітям викладаються основи православної віри, спів та малювання. Регулярно проводяться вистави приурочені до великих церковних свят – святого Миколая, Різдва Христового та Пасхи. Вихованці школи неодноразово приймали учать в різноманітних загальноєпархіальних заходах – ярмарках та брейн-рингах для недільних шкіл. Цьогоріч, до свята Захисників України, вихованці школи намалювали патріотичні малюнки для наших захисників, які були передані волонтерами на фронт.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ