Додому Новини єпархії Протоієрей Сергій Манухін молитовно зустрів 60-річний ювілей від дня народження

Протоієрей Сергій Манухін молитовно зустрів 60-річний ювілей від дня народження

27 червня 2024 року у день свята на честь ікони Божої Матері «Споручниця грішних» Корецької ікони Божої Матері (перехідне святкування в четвер 1-ї седмиці після П’ятидесятниці), митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней з нагоди престольного свята очолив Божественну літургію у храмі на честь ікони Божої Матері «Споручниця грішних» ж/м Придніпровськ, м. Дніпро.

За Літургією ієрарху співслужили секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, настоятель храму протоієрей Сергій Манухін, духовенство Кам’янської та Дніпропетровської єпархій.

Після читання святого Євангелія владика Іриней звернувся до пастви зі словом проповіді.

Під час Літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

Насамкінець було звершено славлення.

З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, митрополит Іриней з нагоди 60-річчя з дня народження нагородив настоятеля храму протоієрея Сергія Манухіна орденом Української Православної Церкви Архістратига Божія Михаїла.

Насамкінець митрополит Іриней преподав святительське благословення.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ