Додому Новини єпархії Служіння архієпископа Андрія у день свята Різдва Божої Матері

Служіння архієпископа Андрія у день свята Різдва Божої Матері

21 вересня 2023 року, у день свята Різдва Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

Напередодні архіпастир очолив урочисте Всенічне бдіння в тому ж соборі. За вечірнім богослужінням була звершена святкова Літія з благословінням хлібів, пшениці, вина та єлею. Під час полієлею Владика Андрій помазав всіх присутніх освяченим єлеєм.

За Божественною літургією підносились молитви за мир в Україні, владу, народ та військо. Також були піднесені сугубі заупокійні молитви за полеглих воїнів і всіх невинно вбитих.

На завершення Літургії був звершений Чин славління Божої Матері, після чого Високопреосвященнійший владика звернувся до парафіян зі словом проповіді, привітав всіх присутніх зі святом, та преподав святительське благословіння.

Ввечері того ж дня, за вечірнім богослужінням, Владика звершив читання акафіста Різдву Пресвятої Богородиці.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ