Додому Новини єпархії Архіпастирський візит митрополита Іринея в смт. Межова

Архіпастирський візит митрополита Іринея в смт. Межова

21 вересня 2023 року, у день свята Різдва Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней очолив Божественну літургію в Свято-Успенському храмі смт. Межова Дніпропетровської області.

Перед богослужінням с хлібом-сіллю і квітами митрополита Іринея зустрів приходський актив храму.

За Літургією ієрарху співслужили: секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, благочинний Павлоградського церковного округу протоієрей Павел Бурлай, благочинний Межівського церковного округу і настоятель храму протоієрей Георгій Сергієнко та духовенство єпархій.

На малому вході з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, митрополит Іриней нагородив кліриків Межівського церковного округу богослужбовими нагородами:

– благочинний Межівського церковного округу і настоятель Свято-Успенського храму смт. Межова протоієрей Георгій Сергієнко – правом носіння митри;

– настоятель Свято-Миколаївського храму с. Володимирівка протоієрей Миколай Чайка – правом носіння хреста з прикрасами;

– настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці с. Новопідгороднє протоієрей Григорій Бутенко – правом носіння хреста з прикрасами;

– настоятель Свято-Вознесенського храму с. Веселе ієрей Димитрій Назаренко – правом носіння золотого наперсного хреста.

За Божественною літургією були піднесені молитви за нашу Богомбережену країну, владу, народ та військо.

Наприкінці богослужіння священнослужителі звершили чин славлення перед іконою свята Різдва Пресвятої Богородиці.

Митрополит Іриней привітав вірян зі святом та нагородив трудівників храму благословенними грамотами.

На завершення візиту владика Іриней преподав усім присутнім святительське благословення.

Напередодні Різдва Божої Матері митрополит Іриней очолив всенічне бдіння в Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Дніпро.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ