Додому Новини єпархії Служіння архієпископа Петропавлівського Андрія у день свята Вознесіння Господнього

13 червня 2024 року, у день свята Вознесіння Господнього, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

Напередодні ієрарх очолив всенічне бдіння під час якого очолив святкову літію та полієлей.

За Божественною літургією були піднесені молитви за мир на Україні, владу народ та військо. Також були піднесені молитви за спокій душ полеглих воїнів та невинно вбитих.

Наприкінці богослужіння був звершений чин славління.

Після богослужіння архіпастир звернувся до парафіян зі словом проповіді, привітав зі святом та преподав святительське благословення.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ