Додому Новини єпархії Служіння архієпископа Петропавлівського Андрія у Неділю 5-ту після Пасхи

Служіння архієпископа Петропавлівського Андрія у Неділю 5-ту після Пасхи

2 червня 2024 року, у Неділю 5-ту після Пасхи, про самаряниню, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

За богослужінням владиці Андрію співслужили клірики собору.

Напередодні ввечері архіпастир очолив всенічне бдіння в тому ж соборі.

За Божественною літургією підносились особливі молитви за мир в Україні, владу, народ та військо.

Також були піднесені сугубі заупокійні молитви за полеглих воїнів та невинно вбитих.

Після запричасного вірша клірик собору ієрей Володимир Селява звернувся до всіх присутніх зі словом проповіді.

Після богослужіння владика Андрій звернувся до парафіян зі словом проповіді та привітав усіх вічно живими словами пасхального привітання «Христос Воскрес!».

Ввечері того ж дня, за вечірнім богослужіння, ієрарх очолив соборне читання акафісту Воскресінню Христовому.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ