Додому Новини єпархії Служіння архієпископа Петропавлівського Андрія у Неділю 7-му після Пасхи

Служіння архієпископа Петропавлівського Андрія у Неділю 7-му після Пасхи

16 червня 2024 року, у Неділю 7-му після Пасхи, святих отців І Вселенського Собору, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

Напередодні владика Андрій очолив всенічне бдіння.

За Божественною літургією були піднесені молитви за мир на Україні, владу народ та військо. Також були піднесені молитви за спокій душ полеглих воїнів та невинно вбитих.

Після богослужіння архіпастир звернувся до парафіян зі словом проповіді, привітав зі воскресним днем та преподав святительське благословення.

Ввечері того ж дня, за вечірнім богослужінням, ієрарх очолив читання акафісту Іісусу Сладчайшому.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ