Додому Новини єпархії Служіння архієпископа Петропавлівського Андрія у Прощену неділю

Служіння архієпископа Петропавлівського Андрія у Прощену неділю

17 березня 2024 року, у Неділю сиропусну, прощенну та спомин Адамового вигнання з раю, вікарій Дніпропетровської єпархії Української Православної Церкви архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

Напередодні Високопреосвященний владика очолив вскресне всенічне бдіння в тому ж соборі.

За Божественною літургією були піднесені молитви за мир в Україні, владу, народ та військо, а також за полеглих воїнів і всіх невинно вбитих.

Після Літургії архіпастир привітав всіх присутніх з воскресним днем та наступаючим Великим постом.

Ввечері того ж дня, ієрарх очолив велику вечірню з чином прощення.

Під час богослужіння владика Андрій зачитав звернення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія на початок святої Чотиредесятниці, а також прочитав молитви на Великий піст.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ