Додому Новини єпархії Служіння митрополита Іринея у Неділю 16-ту після П’ятидесятниці

Служіння митрополита Іринея у Неділю 16-ту після П’ятидесятниці

24 вересня 2023 року, у Неділю 16-ту після П’ятидесятниці, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней очолив Божественну літургію у Свято-Успенському храмі м. Дніпро, ж/м Діївка-2.

За богослужінням митрополиту Іринею співслужили: секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, керівник єпархіального відділу у справах пастирської опіки пенітенціарної (тюремної) системи і настоятель храму протоієрей Валентин Дорощук, клірики храму та духовенство єпархії.

Після читання святого Євангелія владика Іриней звернувся до вірян зі словом проповіді.

Під час Літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

Богослужіння завершилось многоліттям.

Архіпастир подякував настоятелю протоієрею Валентину за пастирські труди, а також за проекти, які здійснюються при храмі: на протязі трьох років щоденно проводяться благодійні обіди для малозабезпечених. Неподалік храму функціонує Катеринославський будинок працелюбства, а нещодавно 10 червня 2023 року було освячене місце для будівництва будинку милосердя для жінок.

Протоієрей Валентин в свою чергу подякував митрополиту Іринею за молитви та архіпастирський візит.

Грамотами митрополита Іринея були нагороджені трудівники храму.

Ввечері в Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Дніпро митрополит Іриней у співслужінні духовенства прочитав акафіст Різдву Божої Матері.

Напередодні Неділі 16-ї після П’ятидесятниці митрополит Іриней очолив всенічне бдіння в Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Дніпро.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ