Додому Новини єпархії Служіння митрополита Іринея у Неділю 2-гу після Пʼятидесятниці

Служіння митрополита Іринея у Неділю 2-гу після Пʼятидесятниці

18 червня 2023 року, у Неділю другу після Пʼятидесятниці, всіх святих, у землі Руській просіявших, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней з нагоди престольного свята храму на честь на всіх святих, у землі Руській просіявших Покровського храмового комплексу на ж/м Одинківка міста Дніпро очолив Божественну літургію.

Ієрарху співслужили: секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, благочинний Дніпровського районного церковного округу протоієрей Василій Бринзей, керівник єпархіального відділу у справах молоді та настоятель храму протоієрей Олексій Гетьман, клірики храму та духовенство єпархії.

Після читання святого Євангелія владика Іриней звернувся до пастви зі словом проповіді.

За богослужінням помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Наприкінці богослужіння був звершений хресний хід.

Насамкінець митрополит Іриней привітав вірян зі святом та благословив усіх.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ