Додому Новини єпархії Служіння єпископа Петропавлівського Андрія у Преображенському соборі

Служіння єпископа Петропавлівського Андрія у Преображенському соборі

10 серпня 2023 року, у день вшанування Смоленської ікони Божої Матері, йменованої «Одигітрія» («Провідниця»), вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ єпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

Напередодні, під час вечірнього богослужіння, Преосвященний архіпастир очолив полієлей.

За Божественною літургією підносились молитви за мир в Україні, владу, народ та військо. Також були піднесені сугубі заупокійні молитви за полеглих воїнів і всіх невинно вбитих.

На завершення богослужіння був звершений чин славління перед шанованим образом Божої Матері, після чого Преосвященний архіпастир звернувся до парафіян зі словом проповіді, привітав всіх присутніх зі святом, та преподав святительське благословіння.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ