Додому Новини єпархії У день Стрітення Господнього митрополит Іриней очолив Божественну літургію у Павлограді

15 лютого 2024 року, у свято Стрітення Господа нашого Іісуса Христа, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней з нагоди престольного свята очолив Божественну літургію у Свято-Стрітенському храмі м. Павлоград Дніпропетровської області.

Ієрарху співслужили секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, благочинний Павлоградського церковного округу протоієрей Павел Бурлай, настоятель храму протоієрей Михаїл Добронравов, клірики храму та духовенство єпархії.

На малому вході, з благословення Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія, митрополит Іриней нагородив настоятеля храму протоієрея Михаїла Добронравова – правом носіння другого хреста з прикрасами та клірика храму протоієрея Вадима Івлева – правом служіння Божественної літургії з відкритими Царськими вратами до Херувимської пісні.

Після читання святого Євангелія владика Іриней звернувся до пастви зі словом проповіді.

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Також була піднесена заупокійна молитва про воїнів-афганців. Сьогодні виповнилось 35 років з дня виводу військ з Афганістану 15 лютого 1989 року.

Після Божественної літургії митрополит Іриней звершив особливий чин благословіння свічок.

Богослужіння завершилось чином славлення перед іконою Стрітення Господнього.

Насамкінець владика Іриней привітав вірян зі святом та вручив трудівникам храму грамоти.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ