Додому Новини єпархії У день віддання свята Пасхи архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію

12 червня 2024 року, у день віддання свята Пасхи, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

Напередодні владика Андрій очолив вечірнє богослужіння пасхальним чином.

За Божественною літургією були піднесені молитви за мир на Україні, владу народ та військо. Також були піднесені молитви за спокій душ полеглих воїнів та невинно вбитих.

Наприкінці богослужіння ієрарх преподав усім святительське благословення та привітав вічно живими словами пасхального привітання «Христос Воскрес»!

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ