Додому Новини єпархії У Свято-Духівському храмі с. Сурсько-Литовське митрополит Іриней звершив дияконську хіротонію

24 червня 2024 року, у День Святого Духа, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней з нагоди престольного свята звершив Божественну літургію у Свято-Духівському храмі с. Сурсько-Литовське Дніпровського району Дніпропетровської області.

За Літургією ієрарху співслужили секретар Дніпропетровського єпархіального управління протоієрей Миколай Ничипорук, благочинний Дніпровського районного церковного округу протоієрей Василій Бринзей, керівник єпархіального відділу у справах сім’ї протоієрей В’ячеслав Білохатнюк, настоятель храму ієрей Георгій Воробйов та духовенство єпархії.

На малому вході, митрополит Іриней, нагородив настоятеля храму ієрея Георгія Воробйова – правом носіння золотого наперсного хреста.

Після читання святого Євангелія митрополит Іриней звернувся до пастви зі словом проповіді.

На сугубій єктенії піднесли до Господа особливі прохання про мир на українській землі і позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

За богослужінням митрополит Іриней звершив хіротесію у іподиякона та дияконську хіротонію читця Віталія Івановича Панченко, 1967 року народження, випускника Київської духовної академії.

Наприкінці Літургії був звершений хресний хід та чин славління.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ