Додому Новини єпархії У Велику Середу Страсної седмиці архієпископ Андрій звершив Літургію Передосвяченних Дарів

1 травня 2024 року, у Велику Середу Страсної седмиці, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Літургію Передосвяченних Дарів у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

За Божественною літургією були піднесені молитви за мир в Україні, владу, народ та військо. Також були піднесені молитви за спокій душ воїнів та невинно загиблих.

Наприкінці літургії владика Андрій звершив на амвоні молитву преподобного Єфрема Сиріна з трьома земними поклонами. Згідно з церковним уставом з дня Великої Середи припиняється використання цієї особливої великопосної молитви за богослужіннями, а також відміняються земні поклони до дня Святої П’ятидесятниці.

Після літургійного відпусту архіпастир звернувся до присутніх зі словом проповіді та преподав святительське благословення.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ