Додому Новини єпархії У Великий Вівторок Страсної седмиці архієпископ Андрій звершив Літургію Передосвяченних Дарів

30 квітня 2024 року, у Великий Вівторок Страсної седмиці, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Літургію Передосвяченних Дарів у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

За Божественною літургією були піднесені молитви за мир в Україні, владу, народ та військо. Також були піднесені молитви за спокій душ воїнів та невинно загиблих.

Після літургійного відпусту архіпастир звернувся до присутніх зі словом проповіді та преподав святительське благословення.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ