Додому Новини єпархії Відійшов до Господа клірик єпархії протоієрей Костянтин Гладун

Відійшов до Господа клірик єпархії протоієрей Костянтин Гладун

17 березня 2024 року на 65 році життя після дорожньо-транспортної пригоди, яка трапилася 15 березня 2024 року на Кіровоградщині, від отриманих важких травм у Кіровоградській обласній лікарні відійшов до Господа клірик Дніпропетровської єпархії Української Православної Церкви, почесний настоятель Свято-Миколаївського храму м. Дніпро, сел. Стара Ігрень протоієрей Костянтин Іванович Гладун.

Служінню Святій Церкви протоієрей Костянтин присвятив майже 40 років свого життя.

Чин відспівування новопреставленого протоієрея Костянтина відбудеться 19 березня 2024 року в Свято-Миколаївському храмі м. Дніпро, сел. Стара Ігрень. З благословення митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея заупокійні богослужіння очолить вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ архієпископ Петропавлівський Андрій. Початок богослужіння о 8:00 ранку. Протоієрей Костянтин буде похований на Хмельниччині.

НЕКРОЛОГ.

Протоієрей Костянтин Іванович Гладун народився 5 квітня 1959 року в смт. Летичів Хмельницької області.

У 1976 році закінчив Летичівську середню школу № 2.

У 1977 році закінчив Волочиське СПТУ № 5 по спеціальності столяр-тесляр і працював в ПМК № 227.

З листопада 1977 року по жовтень 1979 року служив в лавах Радянської Армії.

У 1980 році одружився на Палашиній Ніні Іванівні.

9 грудня 1984 року архієпископом Вінницьким і Брацлавським Агафангелом (Саввіним), керуючим Хмельницькою єпархією, був рукопокладений в сан диякона, а 30 грудня того ж року в сан священника.

З 1985 по 2000 роки служив на парафіях Вінницької та Хмельницької єпархій.

З 1990 по 1994 роки навчався в Одеській духовній семінарії (заочно).

У 2000 року згідно поданого прохання почислений за штат Хмельницької єпархії з правом переходу у Дніпропетровську єпархію УПЦ.

З вересня 2000 року по серпень 2003 року ніс служіння в храмах Межівського церковного округу Дніпропетровської єпархії УПЦ.

6 серпня 2003 року був призначений настоятелем Свято-Миколаївського храму м. Дніпропетровська, селища Стара Ігрень.

У 2005 році закінчив Київську духовну академію (заочно).

20 лютого 2013 року згідно поданого прохання звільнений з посади настоятеля Свято-Миколаївського храму м. Дніпро, селища Стара Ігрень і призначений на посаду почесного настоятеля цього ж храму.

За час служіння був удостоєний ряду богослужбових нагород: возведений в сан протоієрея (1994 р.); нагороджений правом носіння хреста з прикрасами (2002 р.); у 2015 р. – нагороджений правом носіння митри.

17 березня 2024 року протоієрей Костянтин відійшов до Господа.

Нехай Господь упокоїть душу новопреставленого протоієрея Костянтина в оселях праведни!