Додому Новини єпархії Духовенство Павлограда відспівали загиблого військовослужбовця Олександра Лизогуба

1 березня 2023 року благочинний Павлоградського церковного округу, настоятель Спаса Нерукотворного Образу кафедрального собору м. Павлоград Дніпропетровської області протоієрей Павел Бурлай у співслужінні духовенства Павлоградського благочиння в Свято-Духівському храмі с. Карабинівка Павлоградського району Дніпропетровської області звершили чин відспівування загиблого військовослужбовця, який віддав своє життя у війні Росії проти України – Олександра Павловича Лизогуба, який загинув 23 лютого 2023 року.

Олександру було 34 роки.

Вічна пам’ять новопреставленому воїну Олександру!

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ