Додому Новини єпархії Клірик єпархії звершив Літургію для вимушених переселенців

Клірик єпархії звершив Літургію для вимушених переселенців

8 квітня 2022 року в день віддання свята Благовіщеня Пресвятої Богородиці, Собор Архангела Гавриїла, клірик Дніпропетровської єпархії УПЦ, настоятель храму на честь Святителя Іоасафа, єпископа Білгородського в сел. Дослідне Дніпровського району Дніпропетровської області протоієрей Дмитро Сороковий на прохання вимушених переселенців з міста Маріуполь Донецької області, які знаходяться в м. Дніпрі в центрі розвитку та дозвілля «Гармонія» на ж/м Придніпровськ з благословення митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея звершив Божественну літургію. Протоієрею Дмитру співслужив клірик вищезазначеного храму диякон Дмитро Лях.

Всі мали змогу Причаститись Святих Христових Таїн.

По закінчені богослужіння кожен присутній отримав натільний хрестик.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ