Додому Новини єпархії Митрополит Іриней привітав ігуменю Зосиму з днем Тезоіменитства

Митрополит Іриней привітав ігуменю Зосиму з днем Тезоіменитства

17 квітня 2023 року, у понеділок Світлої седмиці, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней звершив Божественну літургію у Варваринському храмі Тихвінського жіночого монастиря обласного центру.

За Божественною літургією у головному храмі монастиря митрополиту Іринею співслужили: секретар Дніпропетровського єпархіального управління протоієрей Миколай Ничипорук, духівник єпархії протоієрей Василій Крат, клірики обителі та духовенство Кам’янської та Дніпропетровської єпархій УПЦ.

За богослужінням молилися сестри з настоятелькою обителі ігуменею Зосимою (Сварчевською), яка в цей день молитовного святкує свій День Ангела, а також настоятелька Знаменського жіночого монастиря с. Вербівське Синельниківського району Дніпропетровської області ігуменя Варвара (Бобер).

Після читання Євангелія протоієрей Василій Крат оголосив Пасхальне послання митрополита Іринея.

За Літургією піднесли прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним, а також подячні прохання за нині тезоімениту ігуменю Зосиму.

Після відпусту відбувся хресний хід навколо головного храму обителі.

Насамкінець митрополит Іриней привітав ігуменю Зосиму з Пасхою Христовою та днем Небесного покровителя преподобного Зосими. Архіпастир подарував іменинниці ікону преподобного Іова Почаївського з часткою мощів, великодню паску та квіти.

До слів привітань на адресу ігумені Зосими приєдналися духовенство, ігуменя Варвара, сестри обителі та гості, які прибули на свято.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ