Додому Новини єпархії У Світлий Вівторок митрополит Іриней очолив пасхальне богослужіння у Іверському храмі

18 квітня 2023 року, у вівторок Світлої седмиці, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней очолив Божественну літургію у храмі на честь Іверської ікони Божої Матері на ж/м Північний міста Дніпро.

За Літургією ієрарху співслужили: секретар Дніпропетровського єпархіального управління протоієрей Миколай Ничипорук, керівник єпархіального відділу у справах молоді протоієрей Олексій Гетьман, настоятель храму протоієрей Миколай Несправа, клірики храму та гості у священному сані.

Після читання Євангелія протоієрей Миколай Несправа оголосив Пасхальне послання митрополита Іринея.

За Літургією піднесли прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

На завершення богослужіння священнослужителі та віряни пройшли хресним ходом навколо храму.

Після відпусту митрополит Іриней привітав духовенство та парафіян із Великоднем.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ