Додому Новини єпархії У Світлу Середу єпископ Андрій очолив пасхальне богослужіння у Петропавлівці

У Світлу Середу єпископ Андрій очолив пасхальне богослужіння у Петропавлівці

19 квітня 2023 року, у середу Світлої седмиці, з благословення митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея, єпископ Петропавлівський Андрій очолив Божественну літургію у храмі на честь Первоверховних Апостолів Петра і Павла в смт. Петропавлівка Дніпропетровської області.

За Літургією ієрарху співслужили: благочинний Петропавлівського церковного округу і настоятель храму протоієрей Олексій Ткаченко, клірики храму та гості у священному сані.

На малому вході єпископ Андрій з благословення Священноначалля Української Православної Церкви і керуючого єпархію відзначив духовенство єпархії богослужбовими нагородами:

– протоієрей Олексій Ткаченко, з нагоди 50-річного ювілею з дня народження – правом носіння другого хреста з прикрасами;

– протоієрей Андрія Соснич – право служіння Літургії з відкритими Царськими вратами до молитви «Отче наш».

За Літургією піднесли прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

Після запричасного вірша протоієрей Олександр Коробінцєв оголосив Пасхальне послання митрополита Іринея.

На завершення богослужіння священнослужителі та віряни на чолі з єпископом Андрієм пройшли хресним ходом навколо храму.

Після відпусту єпископ Андрій передав привітання із Великоднем і благословення від керуючого Дніпропетровською єпархією УПЦ митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ