Додому Новини єпархії У Світлий Четвер митрополит Іриней очолив пасхальне богослужіння у Новомосковську

20 квітня 2023 року, у четвер Світлої седмиці, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней очолив Божественну літургію у Покровському храмі селища Кулебівка міста Новомосковська.

За Літургією ієрарху співслужили: секретар Дніпропетровського єпархіального управління протоієрей Миколай Ничипорук, благочинний ІІ-го Новомосковського церковного округу і настоятель храму протоієрей Сергій Заброцький, клірики храму та гості у священному сані.

За богослужінням молилась настоятелька Іосифівського жіночого монастиря с. Мар’ївка Новомосковського району Дніпропетровської області ігуменя Анастасія (Соломаха) Кам’янська єпархія УПЦ.

На малому вході митрополит Іриней відзначив богослужбовою нагородою клірика храму диякона Максима Арбузова – правом носіння камилавки.

Після читання Євангелія протоієрей Сергій Заброцький оголосив Пасхальне послання митрополита Іринея.

За Літургією піднесли прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

За богослужінням митрополит Іриней звершив священицьку хіротонію диякона Володимира Сергійовича Заброцького, 1996 року народження, випускника магістратури Санкт-Петербурзької духовної академії, з возложенням набедреника, золотого наперсного хреста та камилавки.

На завершення богослужіння митрополит Іриней привітав духовенство та парафіян із Великоднем.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ