Додому Новини єпархії У Світлу П’ятницю митрополит Іриней очолив пасхальне богослужіння у Павлограді

У Світлу П’ятницю митрополит Іриней очолив пасхальне богослужіння у Павлограді

21 квітня 2023 року, у п’ятницю Світлої седмиці, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней очолив Божественну літургію у Спаса-Нерукотворному Образі кафедральному соборі м. Павлоград Дніпропетровської області.

Перед богослужінням митрополит Іриней нагородив з нагоди життєвого ювілею регента архієрейського хору Наталію Георгієву Кондратенко – орденом УПЦ рівноапостольної великої княгині Ольги.

За Літургією ієрарху співслужили: секретар Дніпропетровського єпархіального управління протоієрей Миколай Ничипорук, благочинний Павлоградського церковного округу і настоятель собору протоієрей Павел Бурлай, благочинний Юр’ївського церковного округу протоієрей Іоанн Мороз, клірики собору та духовенство єпархії.

За богослужінням молилися настоятелька Знаменського жіночого монастиря с. Вербівське Синельниківського району Дніпропетровської області ігуменя Варвара (Бобер) та настоятелька Іосифівського жіночого монастиря с. Мар’ївка Новомосковського району Дніпропетровської області ігуменя Анастасія (Соломаха) Кам’янська єпархія УПЦ.

На малому вході митрополит Іриней з благословення Священноначалля Української Православної Церкви відзначив богослужбовими нагородами кліриків єпархії.

Після читання Євангелія протоієрей Павел Бурлай оголосив Пасхальне послання митрополита Іринея.

За Літургією піднесли прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

На завершення богослужіння священнослужителі та віряни пройшли хресним ходом навколо собору.

Після відпусту митрополит Іриней привітав духовенство та парафіян із Великоднем та вручив трудівникам собору благословенні грамоти.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ