Додому Новини єпархії Ієрархи єпархії звершили пасхальне богослужіння у Світлу Суботу

Ієрархи єпархії звершили пасхальне богослужіння у Світлу Суботу

22 квітня 2023 року, у суботу Світлої седмиці, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней очолив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

За Літургією ієрарху співслужили: вікарії Дніпропетровської єпархії УПЦ: архієпископ Новомосковський Євлогій і єпископ Петропавлівський Андрій, секретар Дніпропетровського єпархіального управління протоієрей Миколай Ничипорук, настоятель Благовіщенського храму м. Дніпро протоієрей Василій Синюк та клірики собору.

Після читання Євангелія ключар собору протоієрей Сергій Черниш оголосив Пасхальне послання митрополита Іринея.

За Літургією піднесли прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

Після заамвонної молитви на Літургії єпископ Андрій прочитав молитву на роздроблення артоса.

На завершення богослужіння священнослужителі та віряни пройшли хресним ходом навколо собору.

Після відпусту митрополит Іриней привітав архієреїв, духовенство та парафіян із Великоднем.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ